[]

pasta cila - zımpara - taşlama - matkap - şarjlı vidalama

merhaba,

polisaj makinesi alsam hem pasta cila hemde zımpara(kamyonet kasası için) yapılır mı?

hem matkap hemde şarjlı vidalama aynı makinede bulunur mu? matkap ile araç punta eskitme işlemi için kullanacağım vidalaması ise genel işler

avuç içi taşlama makinesi için ne almak lazım ve araç saçı kesmek için özel uçlar var mıdır?


bu tip el aletleri nereden alınır bauhaus , sahibinden, letgo vb nereden almak avantajdır.

 
Tüm sorularınızın yanıtı evet, önce yakınınızda varsa bir Koçtaş'a ya da Tekzen'e gidip cihazları kendiniz görün. "Alacaklarımı uzun süre kullanacağım. Bütçe sorunum yok, iyi bir şey olsun." derseniz Bosch'un mavi renkli profesyonel ürünlerini tavsiye ederim. Biraz daha hesaplı olsun derseniz yibe Bosch'un yeşil renkli amatör kullanıcı serisini inceleyin. Bunun dışında Black & Decker, Makita, DeWalt, Einhell vb. gibi fiyatı-kalitesi farklı çeşit çeşit ürün var.


  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (23.04.23 20:55:53) 
bauhaus'a git orada işini çözerler. mavi bosch al.


  • alperz  (24.04.23 10:29:52) 
- Polisaj makinesiyle zımpara olmaz.

- Şarjlı vidalamalar için ahşap ve metale basit ve küçük delikler açabilirsiniz, ama duvar delemezsiniz. Puntayı çürütmek için güçlü bir şarjlı yeterli olur ama çok fazla punta varsa iş bitmez, uzun sürer.

Eğer şarjlı vidalama şat değilse, elektrikli küçük bir matkap alırsanız, hem delersiniz hem de vidalama yaparsınız. Batarya sorununuz da olmaz, çünkü şarjlılar 2-3 yıl içinde batarya bozuyor.

- Avuç taşlama için metal kesici taş aldığınızda yeterli olur, paslanmaz ya da galvaniz değilse kamyonet sacı.

Profesyonel bir usta değilseniz, çok pahalı ürünlere hiç gerek yok bence. Yapı marketleri dolaşıp kendilerine ait markaların fiyatları ile internetteki ucuz ürünleri karşılaştırırsınız.

Edit: Avuç taşlamaya zımpara diski takıp zımpara yapabilirsiniz.
  • John Bloor  (24.04.23 10:36:20 ~ 10:36:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.