[]

Bodrum'da Satılık RKS Blazer 50 XR Scooter + iki adet kask

Hem kendi aracımız hem de şirket aracımız olduğu için kullanmıyoruz. Fazlalıktan dolayı satılık yani. Kışa girmeden önce kayışlarını, yağını değiştirip sibop ayarı yaptırıp garaja koyduk. 5 aydır kılıfı ile muhafazalı şekilde duruyor.
İlandaki fotoda da görebilirsiniz, sadece sol tarafta ufak bir kırık var, toprak zeminde park halindeyken sola yattı ve plastik kısmı biraz kırıldı. Onun dışında hiçbir sorunu, sıkıntısı yok.
Koruma demirleri var, çok az yakıyor, araç ehliyeti ile kullanılabiliyor. 2 adet kullanılmamış kask var elimizde, onları da almak isterseniz ayrıca görüşürüz. Biri S, biri M beden.

İlan linki ve fotolar şurada:

www.sahibinden.com

Fiyat: 24.500 TL

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.