bugun neler yapacaksınız? Planlarınız?

SB.

Akşama kadar evde dinlenicem bacaklarım çok ağriyi :/ 8-9 gibi çıkarım, arkadaşım ve ablasıyla buluşcam Taksim’de, bira içeriz bol bol hoplar zıplarız biraz. Beyle

  • vedatchilipeppers  (22.04.23 14:07:23)
Eve misafir gelecek diye işe gitmeye karar vermiştim ama yollar tıklım tıklım kan ter içinde kalmamak için binmedim metroya geri çıktım.
Eve de gitmek istemediğim için avm'ye geçtim burası da çok kalabalık ama hava iyi diye herkes dışarıda. İçerde sakin bir yere gömüldüm. Bilgisayarın şarjı bitene kadar bir şeyler izleyeceğim.
Sonrasıyla ilgili planım yok maalesef umarım gelenler erken gider de eve geçebilirim.
Bayramlardan hiç hoşlanmıyorum :/
  • mutekebbir  (22.04.23 14:07:59)
Şimdi denizden geldim. Sezonu açtım, aşırı keyfim yerinde. Duş + hazırlanma, sonra arkadaşlarımla buluşacağım saat 4 gibi. Günün kalanını onlarla geçireceğim. Tek üzüldüğüm nokta, herkes içecek ama ben içemeyeceğim. Onu da yapabilsem 10/10 bir gün olacaktı.

  • irene  (22.04.23 14:18:00)
Son üç gündür olduğu gibi bugün ve yarın da yüksek lisans tezi için literatür okuyup not alacağım gün boyu.

  • estranged  (22.04.23 15:20:36)
muzik esliginde resim

  • ala09  (22.04.23 15:22:07)
ders çalışmaya devam.

  • rakicandir  (22.04.23 16:14:07)
Dün bütün gün ev baklavası yediğim için bugün adeta karanlık bir odada 7 ay çiğ etle beslenip sonra doğaya salınmış vahşi bir ayı gibi antrenman yaptım, eve gidebilirsem yemek yiyip uyurum gibime geliyor.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (22.04.23 16:27:46)
mutlu olcam

  • sanemz  (22.04.23 16:45:04)
çalışıyom ben. iş bitince para durumuna göre "gırmızı tuborh" yüklemesi yapabilirim, karar vermedim. gece de buz hokeyi izlicem paso, playofflar var.

  • mark greg sputnik  (22.04.23 17:02:52)
Koştum. Sonra da uzun yol araba kullandım.

  • gabe h coud  (22.04.23 21:15:34)