Hiç Lamborghini'ye bindiniz mi ?

Autoshow'larda vs olanını kastetmiyorum tabii, baya ön veya arka koltukta binip gittiniz mi ?

Bu arada Lambo değil de başka bir hypercar olduysa o da olumlu.

Hiç binmedim
Cobra ya bindim kullandım spor araba dersen maks.

  • kisa  (22.04.23 12:02:00)
Hypercar sayılır mı bilmiyorum şunun pilot mahaline oturmuştum ama direksiyonu yoktu ben bindiğimde fkfkfk süremedim.

ibb.co
  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (22.04.23 12:02:12)
Lambo’ya hiç binmedim ama USA’da Mustang Camaro falan kullandım, bir de 1987 Ferrari Testarossa sürme şansım olmuştu, bambaşka bir tecrübe. Günlük hayatta 1.6 Ford Focus kullanıyorum uzun süredir ve artık o kadar alıştım ki vücudumun bir uzvu gibi oldu; yukarıda bahsettiğim araçların sürüş dinamikleri yol tutuşları falan bambaşka. Ferrari özellikle 35 yıllık araba ama cillop gibi bakılmış ve o motor sesi, o vites geçişleri, pedala dokunduğundaki o güç hissiyatı… Motorlu taşıtlara yükselmeye başladım açıkçası o sürüşten sonra…

  • vedatchilipeppers  (22.04.23 12:22:35)
Ferrari LaFerrari sürdüm.

  • gabe h coud  (22.04.23 21:13:16)
Dubai'de Lambo kiraladim. Gecmiste Corvette Stingray satin aldim.

  • thetruenorthstrongandfree  (22.04.23 23:37:10 ~ 23:37:37)
hayır. hiç ilgimi de çekmedi.

  • deartheodosia  (23.04.23 00:16:54)
lp560-4 ve GTR'a bindim yolcu olarak, 2010 falandi, ikiside sifir ayarinda araclardi.
istanbul-edirne arasi otobandan koparak gitmistik.

e60 m5, f80 m3 ve audi rs5 kullanma firsatim oldu, guzel araclar.
  • cooperr  (23.04.23 07:41:08)
Ankara'da eskiden sarı bir diablo vardı belki duruyodur halen, onunla bir tur atma şansım olmuştu, bir de carrera gt3 rs test etme şansım olmuştu. 1 hafta depresyondan çıkamadım sonra :)

  • mirty  (23.04.23 11:01:08)