hangi marka ayakkabı giyiyorsunuz ve nereden alıyorsunuz?

sb.

not: erkek/kız diye belirtirseniz sevineceğim :)

Ayakkabı için her markaya bakıyorum açıkcası. Spor olmayan şeyler tercihim.

Mio gusto
Elle

Bu ikisine düzenli bakarım. Orijinal, şık şeyler bulabiliyorum.
  • ruhen hastayim ben  (20.04.23 22:38:56)
her yerden aliyorum. spor, guyim magazasi veya internet. aktif kullandiklarim converse, adidas, reebok, puma, nike, skechers spor ayakkabi. mangodan bot almistim gecen onu da 1 ay kadar giydim. simdi massimo duttiden babet almayi dusunuyorum. spor ayakkabi degilse giyim magazalarina bakiyorum genelde

  • ala09  (20.04.23 22:50:11)
spor: nike, adidas, golden goose, vans,
spor olmayanlar: carel, everlane, dr martens, &other stories, massimo dutti, birken

  • eileengray  (20.04.23 22:50:20)
basic white bitch gibi olacak ama en sık giydiklerim new balance, adidas, veja, converse, golden goose.

internetten alıyorum, fark etmiyor. istediğim model/no nerede varsa ve en iyi fiyat nerede listelendiyse.
çok araştırıp titizlenmiyorum, rahat olsun yeterli.

en son meduse sandalet aldım bi anne çocuk mağazasından, yaz aylarında oğlumla takım giymeyi planlıyorum.

K.
  • deartheodosia  (21.04.23 01:19:39)
Sadece nike air force.

  • OrangeYellow  (21.04.23 01:40:49)
Genelde spor ayakkabi giyiyorum ama mevsime gore eklemeler oluyor tabii;
Spor: adidas, vans, nike
Bot: cat
Yazin terlik: birkenstock / bez ayakkabi: lacoste
  • mor oje  (21.04.23 08:12:07)
Lumberjack
Erkek
Flo’dan alıyorum

Biraz paraya kıyabilirsem greyder alıcam
  • kararsızataletfilozofu  (21.04.23 10:31:57)
gunluk/spor tarzi: ecco
Spor: asics- gel kayano
Bot/cizme: gabor
Sandalet: birkenstock
kokos/topuklu: Divarese / Tommy Hilfiger
outdoor: cok asiri eski ama hala yeni gibi olan Timberlandlerim var. Yenisini alacak olsam sanirim Lowe/Sorell/Merrel/Salomon ya da Decatlon'a bakarim :)

kadin
  • 65 derece  (21.04.23 11:28:07)
spor olarak nike air max 2090 ve air huarache
bot olarak timberland
outdoor ayakkabı da timberland
klasik ayakkabı olarak da derimoddan alıyorum
  • roket adam  (22.04.23 01:08:07)