Şubeden ya da döviz veren atm'den dolar çekmek - istanbul

Vadesiz dolar hesabımdaki parayı $ olarak çekebiliyor muyum?

banka app'ine girip bakabilirsin her atm vermiyor olabilir. Mesela Garanti Bankasının koskoca İstanbul'da sadece eminönü, beşiktaş vb. atmleri veriyordu.

Teb'in her veya çoğu atmsi veriyor ama.

Şu kıtlıkta para koymamış olabilirler veya sadece 50'lik vs. olabilir.
  • nhk ni youkosu  (20.04.23 18:23:18 ~ 18:40:03)
Evet, İşbankası için internetten şubelere bakabilirsiniz.

  • Kahvedesu  (20.04.23 19:59:56 ~ 20:00:08)
dolar hesabını bankartına bağlamak da gerekiyor internet şubesinden
bir olayı yok ama bunu yapmayınca bankamatikte usd hesap gözükmüyor

  • bir soru sorcam  (20.04.23 20:53:55)
Enpara'da her atm vermiyor. App'den bakıyorum hangi atm veriyor diye.

Şu kıtlıkta para koymamış olabilirler veya sadece 50'lik vs. olabilir. +5464

Salı günü 350 Euro çektim, 50 Euro verdi. Kasım ayında da bi 400 euro çekmiştim hep 50 vermişti.
  • put it in your appropriate place  (20.04.23 21:43:06)
avm bankamatiklerinin ekseriyetinde döviz çekip döviz yatırabilirsin. ben sürekli yapıyorum hiç bu atmde yapılamıyor diye bir şey yaşamadım. qnb finansbank benim bankam. $100'lık banknotlarda sıkıntı yaşamazsın ama daha aşağısı için sorun çıkabilir bir ihtimal onu net bilemem.

çevrende avm yoksa da merkezi bir yerdeki bankanın atmsine git büyük olasılıkla döviz işlemi yapıyordur orası.

bu arada atmye para koymama durumu çok eskide kaldı arkadaşlar kolay kolay böyle bir durum olmaz. anlık atm bakiyeleri takip edilir ve raporlanır. azalma hareketine göre ivedi aksiyon alınır.
  • ezkaza  (21.04.23 02:25:39)