[]

tetris benzeri film

tavsiyelerinizi alabilir miyim? The social network'u izledim.
Tesekkurler. 
McDonald's ın hikayesi için "The Founder" ı öneririm, baya iyi film o da.

Dizi isterseniz çok iyi diziler var, kısalı uzunlu. Hem çok gerçekçi hem çok iyi komedi olan "Silicon Valley" var, İngiliz dizisi olarak "Halt and Catch Fire" var. Sonradan dolandırıcı olduğu anlaşılıp hapse giren Elizabeth Holmes'un hikayesini anlatan "The Dropout" var.
  • bk  (19.04.23 19:48:48 ~ 19:51:29) 
harley-davidson
Air
adidas vs puma
ford vs ferrari
Lamborghini: The Man Behind the Legend
  • janavarorion  (06.06.23 13:02:41) 
IMDb: : Pinball: The Man Who Saved the Game
www.imdb.com

IMDb: : BlackBerry
www.imdb.com
  • freebird5406_2  (06.06.23 13:13:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.