onu nasıl unutabilirim?

merhaba,

birisinden çok hoşlandım, belki aşık oldum bilmiyorum; farklı bi ülkedeyken tanıştık, sevgili olmadık, aramızda hiçbir şey yaşanmadı, arkadaştık ama ikimiz de birbirimizden hoşlanmıştık. o kendi ülkesine, ben kendi ülkeme döndüm; 3.5 ay oldu ama hala her gün aklıma geliyor. hiçbir yerden takip etmiyorum -sadece çok nadiren arada baktığım oluyor-, hatta engelledim bile ama her gün aklıma geliyor. daha önce böyle bir şey yaşamadım, çok kalbimi kırdı, burada yaşanan olayları anlatacak değilim ama umut verdi sonra arkadaşız dedi kısaca... ne tavsiye edersiniz? ülkeye döndükten sonra spora başladım düzenli gittim, iyi geldi, şimdi tekrar başlayacağım, okullar online ve sosyalleşemiyorum, o yüzden de belki unutmam zorlaştı. tavsiyelere açığım, ne yapmam lazım? o belki de hayatına devam etti, ediyor, belki sevgilisi bile vardır şu an, hayatına bakıyordur ama ben ilk zamanlara göre ÇOK AMA ÇOK iyi olsam da her gün bir şekilde aklıma onun gelmesinden rahatsız oluyorum. hayatıma bakmak, o hiç olmamış gibi olsun istiyorum. ondan sonra başkalarıyla kahve içtiğim, tanışmaya çalıştığım oldu ama hiçbir şekilde aynı duyguları yakalayamadım. bu arada hiçbir iletişimimiz yok son 2 aydır kendisiyle. hatta birbirimizi her yerden engellemiş vaziyetteyiz. ben kadınım, o erkek bu arada, cinsiyetler önemli mi bilmiyorum ama belirteyim..

çivi çiviyi söker. hayatına başka insanlar al. birkaç kişiye birden yeşil ışık yak. biraz zaman geçince içlerinden birine karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaksın.

bu işin başka türlü çözümü yok maalesef.
  • sassot  (19.04.23 03:26:59 ~ 03:27:25)
bu bence asktan ote
nasil beni istemez benim gibi birine hayir der psikolojisi sanirim
degersiz hissetmek , elde etme mucadelesi hayal dahi olsa

ama sizin degerinizi hissettirecek belirleyecek birisi midiir bence hayir

spor , nefes egzersizleri , cinsel tatmin sizi konudan uzakalstirir ve rahatlatir
hobi vs ugrasmak , okumak gezmek bisiklete binmek

baskalri ile tanismak , en azindan oturup muhabbet edip ayrilmak iyi gelebilir
  • bonjourrr  (19.04.23 07:44:52)