[]

Suni Deri ve Hakiki Deri nerden yapılıyor?

Aradaki fark nedir ve acaba gerçeği ile sahtesini ayrımı nasıl yapılır.
 
Abi yani suni deri bildiğin plastik işte pvc/poliüretan madde; hakiki deri de tabaklanmış hayvan derisi kabaca, koklayınca bile anlarsın gerçek deriyle suni deriyi gerçek deri bildiğin post gibi kokuyor suni der, plastik plastik kokar.


  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (18.04.23 14:31:55) 
Hakiki deri kokar.


  • komando kani var bende  (18.04.23 14:42:24) 
arkasına bakabiliyorsanız, suni derinin arkası dokuma gibi görünür, hakiki derinin arkası süet gibidir.


  • co2s2  (18.04.23 15:52:54) 
hakiki derinin arkasında astar varsa arkasından anlaşılmaz ancak birleşim noktasına bakabilirsin orası böyle süet gibi olur böyle belli eder kendini. suni deri muntazam olur taşan vs bir şey olmaz.


  • not sure if serious  (18.04.23 16:49:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.