Türk kahvesi Önerisi

Bol köpüklü ve yumuşak içimli türk kahvesi önerilerine açığım.

Hazır almak yerine kuruyemişçiden yeni kavrulmuş en yumuşak içimli olandan isteyin az kavrulmuş olsun

  • photo85  (17.04.23 21:52:23)
Populer gorus taze cekim falan der ama iyi cekirdek mi taze cekim mi dersen iyi cekirdek daha onemli. O anlamda da kurukahveci mehmet efendi uzerine yok piyasada.

  • floydian  (17.04.23 22:01:21)
mehmet efendi acı geliyor artık. çokça kişiden duydum bunu. şekersiz de içiyorum türk kahvesini mehmet efendiyi içemez oldum bu yüzden. kahve dünyası denemiştim gayet güzel içimi, köpüğü de gayet güzel oluyor. tavsiye ederim.

  • dedim ben sana  (17.04.23 22:28:35)
kocatepe

  • nuisance  (17.04.23 22:34:33)
kahve dünyası +1

  • kendi helvasını kavuran zombi  (17.04.23 22:35:54)
mandabatmaz

web sitesinden sipariş verebilirsin.
  • gregory  (18.04.23 16:22:42)
Arkadaşlar size bir gerçeği anlatayım: Türk Kahvesi her yerde sadece bir tek çekirdekten yapılır: Rio Minas. Rio Minas çekirdeği de bu arada olabilecek en leş çekirdektir en ufak bir tadı tuzu aroması olmaz, bunu da işte Türk Kahvesi yapmak için Türkler Yunanlar falan alır başka kimse almaz. Siz şimdi "yok la böyle bir şey olamaz" diyeceksiniz, o zaman şu linki bırakayım,:

*ctrl+f rio minas

www.trendyol.com

Yani Mehmet Efendi zaten Rio Minas kullanıyor ama Kahve Dünyası da Rio Minas kullanıyor, aynı çekirdek yani.

eksisozluk2023.com
  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (18.04.23 16:35:19)