[]

Kaputta düzeltme var mı sizce?

Kesin cevabınız nedir? Usta olabilir dedi. Araç sahibi yok diyor sigorta da sadece çamurluk ve ön tampon değişen yazıyor.
www.hizliresim.com 
şu fotoğrafa bakarak kesin cevap verilmez, usta bile olabilir demiş biz ne diyelim? daha geniş ve farklı açılardan görmek lazım.

bu arada micra alacağıma lazım olunca moov falan kullanırım daha iyi ama siz bilirsiniz.
  • orient blue  (17.04.23 07:11:23) 
fotoğraftan yanlış görmüyorsam kaput zaten ucundan eğrilmiş.

düzeltme yok evet, düzeltmeyip yamuk bırakmışlar.
  • kibritsuyu  (17.04.23 10:07:53) 
Resmin tamamı olmadan ne söylense boş


  • mirty  (17.04.23 10:28:12) 
Düzeltme yok. Mis gibi. Çamurluk ve tampon görevlerini yapmışlar. Far bile tertemiz hocam. Uygunsa alın.


  • artci sarsinti  (17.04.23 14:56:31) 
@artçı sarsinti Far değişmiş ama sigortada öyle yazıyor. Bakalım inşallah denildiği gibi çıkar yarın baktıracağız güzel dilekler dileyin bana hayırlısıyla alayım


  • coca cola  (17.04.23 17:11:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.