maas sorusu

Eey duyuru insani!
Ithalat isini 1 senedir yari zamanli gittigim is yerimde okulu bitirmemle maası konusmanın sırası geldi.
Durum su ki, yurtdısı olayı tamamen bende ve fuar olsun pıyasa arastırması olsun tek olarak gıdıyor gezıyor arge yapıyorum.
Yaptıgım isi anlattıktan sonra gelelim bana; akıcı ingilizcem var, elk. Muh.siyim ve cnc tezgah gibi tezgahların elektronik proglamalarını yapabiliyorum.makine alıp satıyorlar ve proglamlama bize cok kar bırakıyor vs..
Sizce ne isteyim sıkıntılı bir konu onerilerinızi bekliyorum

4-5 bin?

  • bryan fury  (27.06.10 02:54:32)
Uzun süredir dış ticaret danışmanı olarak çalışıyorum ve maalesef bu alanda ücret konusu büyük ölçüde sizin kendi yeteneklerinizi pazarlama gücünüze dayanıyor. Bunun yanında özellikle il, şirketin dış ticaret hacmi, şirket büyüklüğü gibi konulara bağlı değişim gösteriyor. İşin ve şirketin niteliği konusunda daha fazla bilgi verebilirsen piyasadaki durum hakkında yardımcı olabilirim.

  • silent storm  (27.06.10 02:55:28)
istanbulda ve alanlanımızda en iyisiyiz.Piyasanın görüşü bu şekilde yani..serbest bölgede depomuza baglantılarımız oranında saygın musterılerımız var.su an ıvmelı bır buyume icerisındeyiz ve bu buyume benım zamanımda oldu.sırket bılıyorkı tam zaman bı calismayla cok daha ıvmelenerek buyuyebıliriz.

  • salahaddin  (27.06.10 03:03:20)
8,850 lira isteyiniz.

bu küsürat ücret boşa yazılmadı bir bildiğim var.
  • pekala  (27.06.10 03:24:51)
eski ücret x 2 desek olmaz mı?

şimdi biz siniz part time ücretinizi bilmeden ne desek boş gibime geliyor.
  • kibritsuyu  (27.06.10 09:30:40)