bu araba alınır mı?

hayatımda arabalarla hiç ilgim olmadı. o yüzden ne alınır ne alınmaz, kilometresi önemli mi ne hiçbir şey bilmiyorum.

www.sahibinden.com

bu tip 2000 model civarı spor arabaları seviyorum. ama eski oldukları için emin olamadım. siz ne diyorsunuz?

Dert sahibi olmak istiyorsanız alınır. Mantıklı düşünürsek alınmaz.

  • orient blue  (14.04.23 17:54:14)
Bu tür arabalar, sahibi tarafından çok hırpalanır. Yerinizde ben olsam, BMW 525 530 740 gibi bir araba alırdım, makam arabası gibi olduğu için temiz kullanılır.

Her durumda ayda bir sanayiye uğrarsınız.
  • alfired  (14.04.23 18:39:16)
Alınmaz.

  • kafasizbiri  (14.04.23 18:56:16)
"hayatımda arabalarla hiç ilgim olmadı" - bu cumle ile baslayan birinin 20 yasini gecmis bir alman almasi kumar olur. Gazinoya git, parayi rulete bas, kazanma sansin daha yuksek.

  • cooperr  (14.04.23 19:17:35)
çok masraf çıkaracak bir araba. Bu kasanın hastasıysanız ve illaki istiyorsanız garajda yatmış ve 200k km geçmemiş birini bulana kadar almayın derim

  • alaimisema  (14.04.23 21:49:30)
ederine satılsa alınır, bizde fiyatlar akıl alır değil.

www.autoscout24.com
ortalardan 2 örnek seçtim daha ucuzları vardı.
  • late viper  (14.04.23 22:39:21 ~ 22:39:38)
çile çekmek ve sanayiyle dost olmak için alınabilir.
arabalarla hiç ilgin yoksa paranın yettiği en yeni aracı al derim. çok üzülürsün yoksa.

  • roket adam  (14.04.23 23:27:37)
Bu arac icin degil ancak sevdiğim bir arac olsa yaşına bakmadan alırım. Bakımları zamanında yapılmış ve belgelendirilmesi şartıyla.

  • mirty  (14.04.23 23:47:46)
yurtici yurtdisi fark etmez, bedavaya bile verseler bu tarz araclar arabadan anlamayan arkadaslar icin tavsiye edilmez, yolda kalirsin..

  • cooperr  (14.04.23 23:57:37)