Sigaraların tadı bozulmadı mı?

kent switch içiyordum son zamanlarda tadı kötüleşmeye başlamıştı zaten ama sonra içinden uzun parçalar kömür gibi şeyler filan çıkmaya başladı.

Touch blue'ya geçtim onda da aynı, kömür mü koyuyorlar içine anlamadım kokusu ve tadı da aşırı kötü. Tütün tadı yok yani. Şimdi sigara zaten kötü kokan bir şey demeyin eskiden böyle değildir işte içenler bilir.

Sorum şu: tadını bozmayan sigara var mı piyasada, benim yaşadığımı yaşayıp değiştiren ve memnun kalan var mı?

Ben 2004 gibi başladım sigaraya ve kırılma noktaları oldu tatlarında. 2008 2023 ve en majörü 2019da içerisine konulan tütünün yıkanmasının yasaklanması sonrası oldu. Bilen bilir ve hatırlar, önceden Marlboroyu açınca keskin bir şarap kokusu camelda keza öyle ama farklı bir noktada, başkasındaysa viski kokusu vs. Gelirdi. Bunlar farkettiyseniz tamamen yok oldu. Hepsi tek tip kokuyor.

Maalesef regülasyonlarla belirlenmiş şekilde bok edildi sigaranın tadı. İçilecek çekilecek çile değil şu anda.
  • zoque  (13.04.23 19:54:59)
2023 değil 2013

  • zoque  (13.04.23 19:55:28)
Katiliyorum ayrica ek bilgi vereyim yurtdisindsn arkadaslarin getirdigi sigaralari tadinca aradaki farki goBigoruyorsunuz, bizdekilerin tadi kotu.

  • rumpleteazer  (13.04.23 20:28:31)
Tütünün sap kısmı (herkes odun çıktı diyor ya , o işte) eskiden sapları elenir doğranmazdı , şimdi hanımla her sene 1 mont 2-3 sweet yanıkla sonlanıyor sigaradaki sap sorunu yüzünden keyfimiz. Sigaraların o müthiş güzel kokusu ; her firma kendi reçetesi ile aromalayıp , yerli yabancı tütün harmanı yapıyordu artık yapmıyorlar. Tütün kalitesi ne ise onu içiyoruz.

  • synax  (14.04.23 01:38:04)
artık tütün standart, o da en alt kaliteden. içimdeki "ağırlık" farkı ise filtre ile sağlanıyor. ithal/kaçak sarma tütüne geçmenizi öneririm, küçücük tek dal tütün, 2-3 dal sigara kadar tutuyor beni. günlük paket tüketimim 3 paket idi...

  • ahmet oturum cerezi  (14.04.23 10:42:22)