Bu çizime sizce ne eklemeliyim

Birkaç yıl önce yaptığım basit amatör bir yağlıboya çizim, sizce ne eklemeli neyi düzeltmeliyim. Teşekkürler.
www.hizliresim.com

Ağaç brokoliye benzemiş onu düzeltebilirsin belki.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (13.04.23 11:37:30)
sabır ekleyebilirsin aceleye gelmiş, daha çok gözlem, daha çok teknik öğrenmeye bak, daha çok sabır göster çizerken acele etme

kaleci saçlının dediği gibi youtube dan ağaç çizim teknikleri videolarını izle
  • freebird5406_2  (13.04.23 12:04:20)
Alt tarafı kırmızı yerine mor yapıp maviye geçişte beyaz, tablo kenarında siyah tonlarıyla vurgulayıp sağ üst uçtan yukarı doğru çekebilirsiniz.

Mavi ve mor katmanlar hafif bir girdap etkisiyle birbirine karışıyor gibi görünebilir.

Ağacın dış hatlarını keskinleştirip bir de baya bolca nokta şeklinde yıldız eklerseniz bence hoş durur.
  • akhenaten  (13.04.23 12:11:29)
Kuş. Martı olabilir.

  • Amaranta ursula  (13.04.23 12:19:41)
Eklemeden önce ağacın çıkması lazım aradan. Arkaplanla hiç uyuşmuyor şekil ve renk olarak.

  • diyecevaplandı  (13.04.23 14:38:32)
Resmin üst yarısı gündüz alt yarısı gece. Onu anlamadım. Duruma gire güneş veya ay eklenebilir.
Birde yılların Bob Ross fanı olarak: şuraya da bir kaç çalılık ekleyelim :)

  • etna  (14.04.23 00:25:36)
Ağaç brokoli olmuş

  • OrangeYellow  (14.04.23 01:17:04)