Evidea, masa parçası

Merhabalar. Trendyol'dan bir masa almıştım. Satıcı Evidea. İki tane parça hatalı çıktı. Fotoğrafını ekliyorum.

i.hizliresim.com

Soldaki ince olan doğru, sağdaki kalın olan yanlış.

Masanın yerle temas edeceği parça.

Evidea mağazası satmıyor, müşteri hizmetleri Trendyol siparişleri için parça gönderemiyoruz dedi. Koçtaş da satmıyor. Bir yerde buldum ama uygun değildi.

Bu parçayı nerede bulabilirim? Site tavsiyesi de verebilirsiniz. Sağ olun.

herhangi bir mobilya malzemesi satan nalbura gidin, 1-2 lira bişeydir. Belki normal nalburda da olur ama mobilya aksesuarcısı nalburu kesin çözüm.

Neredesiniz? İstanbul mu?
  • John Bloor  (10.04.23 13:14:29)
Bulunur da bire biri biraz ugrastirabilir.

Yalniz oyle bi dunya yok seve seve o parcayi sana yollamalari lazim.

Ha olmazsa fikir olsun diye: ceyhunlarplastik.com

Bu urun dogru olmayabilir de referans olsun diye attim
  • floydian  (10.04.23 15:22:28)
Adem Koç Plastik, Ankara, plastik ve bu gibi ufak parça namına ne varsa satıyor. Burayı bulana dek anam ağladı. Kiracı yandan açılır kanatlı masayı kırmış, plastik 30 tane parçası var, iki set aldım, 60 lira, kargoyu da ben ödedim 40 lira. 100 liraya 5000 liralık maşa sandalye takımını kurtardım.

Amazon, trendyol, hepsiburada her şeyde mağazası var, bulursan ne ala bulamazsan wa hattına yaz, cevap veriyorlar.
  • mahsus mahal  (10.04.23 16:15:14)
Çok gezdim ama sadece kalın olanı buldum. Kocaeli'deyim. Trendyol'dan satıcıya mesaj attım. Belki gönderirler.

  • dissendium  (10.04.23 17:35:42)