Pegasus kabin kisisel canta

Yakinlarda yurtdisina pegasus ile ucan oldu mu? 8 kglik kabin bagajinin yaninda ufak bir canta ile seyahat ediyorum. Checkin sirasinda tek bir canta hakkim oldugumu ogrendim. Acikca yazmislar ya kabin bagaji ya da kisisel esya diye. Acaba bu konu sikinti olur mu? Riske atmaya deger mi?

Simdiden tesekkurler!

her zaman kadin cantasi diye belirtilen kol cantam+kabinimle kullandim. en son bugun yine ayni sekilde cantam(zaman zaman sirt cantasi oldu bu) ve kabinimle bindim pegasusa.
soylediginiz seyi 1 kez yasadim tam ucaka binerken iqsuz munasebetsizin biri bana bu konuda baski uyguladi ama benim disimda herkes kol cantasi ve bagaji ile gecti ayni gorevlinin yanindan.

el cevap= oyle bisi yok cuzdanimizi kabine koyacak degiliz. devasa bi canta takmiyosan bisi olmaz
  • ala09  (08.04.23 00:15:42)
bazen almayabiliyorlar, bazen aliyorlar. gecen ay pegasus ile amsterdam yolculugumuzda esimin sirt cantasini (cok kucuk degil ama buyuk de degil) almadilar. biz kabin cantasinda yer birakmistik, icine koyduk oyle girdik. eger koymasaydik alt bagaja gondereceklerdi kabin cantasini ucretsiz olarak. ama ucret isteme ihtimalleri de yok degil.

edit: daha once kol cantasini almadiklari insanlari da gordum baska ucuslarda.
  • lemmiwinks  (09.04.23 00:14:57 ~ 00:15:28)