En iyi 10 dizi? sizce?

1.Sopranos
2.The Wire
3.Vikings
4.Dr.House
5.Narcos
6.Hannibal
7.Mindhunter
8.Breaking Bad
9.Seinfeld
10.Goliath

izlemedim ama iyidir heralde.
game of the thrones
lost

Lost
Homeland
House of cards
Game of thrones
Boardwalk Empire
The missing
Narcos
Prison break
Fargo
  • deer hunter  (06.04.23 10:06:49)
1. Game of Thrones
2. Breaking Bad
3. Band of Brothers
4. Bosch
5. Chernobyl
6. Dexter
7. The Office
8. Better Call Saul
9. Dark
10. Mad Men

ilk 10'a giremeyen ama yazmak istediklerim:
House of Cards - Top Gear - The Crown - The Haunting of the Hill House American Horror Story - Coupling - Big Little Lies - Peaky Blinders - Homeland
  • gabe h coud  (06.04.23 10:56:43)
sıralamasız olarak benim ilk aklıma gelen dizi + mini dizilerden sevdiklerim;
-sherlock, house md, fargo, love death robots (bölümler bağmısız olsa da o da bir dizi sonçta), big bang theory, normal people, six feet under, black mirror, family guy, the newsroom olur heralde.

bu diziler yanımda olduktan sonra her yerde aylarca ve hiç sıkılmadan, bunları tekrar tekrar izleyerek vakit geçirebilirim. aklıma gelen olursa da ekleme yapacağım:)
  • hypathia  (06.04.23 11:06:39)
Siralama yok, aklima geldigi sekliyle,
Seinfeld
Curb your enthusiasm
Office
It crowd
Spaced
Better call saul
The wire
Golden girls
It's always sunny in philly
Black books

Daha var da 10 denmis...
  • unidentified floating object  (06.04.23 11:08:22)
Dark
Game of Thrones
Prison Break (İlk 2 Sezon)
Better Call Saul
Breaking Bad
Seinfeld
Mindhunter
American Horror Story (1.,2.,4. Sezonlar)
The Haunting of Hill House
Dexter
  • Dağcı  (06.04.23 11:25:48)
1- lost
2- prison break
3- better call saul
4- vikings
5- game of thrones
6- breaking bad
7- chernobly
8- black mirror
9- spartacus
10- Dexter

karışık yazdım.
  • sizofren06  (06.04.23 15:50:15)
Sıraya koyamayacağım. Onun yerine şöyle yapayım. 5'er tane yazayım. Farklı kategorilere ayırayım. Listede olmayan bazı popüler diziler ya beni sarmadığı ya da izlemediğim için yoklar.

Genel olarak: Rome, Person of Interest, Battlestar Galactica, Vikings, Oz

Son sezonları hariç: Game of Thrones, Brooklyn 99, The Office, Black Mirror, Coupling

Türk dizileri: Behzat Ç., Tatlı Hayat, İşler Güçler, Kurtlar Vadisi (ilk 57 bölüm), Avrupa Yakası

Çizgi Dizi/Anime: Futurama, South Park, Konosuba, Fullmetal Alchemist, Family Guy
  • nawar  (06.04.23 17:34:32)
sıralama yapamam bazılarını izlemedim ama into the night, dark, eskilerden flashforward beni bir hayli sarmıştı. flashforwardın devamının çekilmemesi baya üzmüştü hatta.

  • KidLazer  (06.04.23 17:37:45)
House of cards
House Md
The wire
Line of duty
Yes, Prime Minister
Breaking Bad
Better call saul
Sopranos
Narcos
Seinfeld
  • tiny penny  (06.04.23 17:55:14)
star trek enterprise'ı yazmayan kafirdir.

  • alperz  (06.04.23 18:08:34)