windows için pdf vb gibi dökümanları okuma uygulaması

adobe'un kendi reader ı ücretli. her şeyini kullandırtmıyor. başka şeyler de buldum fakat yılda 100 dolr civarı. daha ucuz olsa alınır.

sizin kullandığınız programlar var mı?

Okurken ne yapmaniz gerekiyor ekstradan? Ben adobe aboneligim olmasina ragmen edge ile aciyorum pdfleri.

Hic imzalamam falan gerekmedi ama onu firefox yapiyormus edge falan da yapiyordur
  • aguen  (03.04.23 13:02:23)
Adobe acrobat reader ücretsiz, temel işlevleri de kullanabiliyorsunuz (fosforlu vurgular, konuşma balonu şeklinde notlar vs.) İmza falan da atılabiliyor sitesinde yazana göre. Bir yanlışlık olmasın?

Ücretli olan adobe acrobat pro, onunla pdf oluşturup, editleyip, birleştirip, ayırabiliyorsunuz falan. Siz bunları mı yapacaksınız?
  • akhenaten  (03.04.23 13:15:41 ~ 13:17:29)
altını çizme, not alma vb özellikleri kullanmak istiyordum. acrobat dc ücretsiz diyor fakat link ücretli versiyona yönlendiriyor.

tekrar bakayım o halde. belki de farklı bir versiyonu var bende.

edit: tekrar denedim olmuyor, sadece sol taraftan yer imi işaretleniyor. sağ taraftaki her şey ücretli. programın adı adobe acrobat reader.
  • a man alone  (03.04.23 13:22:52 ~ 13:25:58)
sumatra pdf tamamdır.

  • alperz  (03.04.23 13:34:04)
Sumatra veya Foxit

  • diyecevaplandı  (03.04.23 14:23:03)