[]

Hediye ne alalım?

Malumunuz şu sıralar bayilerde sıfır araç bulmak çok zor ancak tanıdıkla vs. oluyor veya komisyon yediriyorsunuz.

Bizim üst komşu ünlü bir araç firmasında müdür, biz de alacağımız marka modeli söylemiştik bize bi kontak buldu o sayede de araba alıyoruz kısmetse bu hafta.

Adama ufak bi hediye alalım istiyorum teşekkür mahiyetinde.

40'larında, maddi durumu iyi, spor falan yapıyor ama ne yapıyor bilmiyorum. Ne alabiliriz?

 
gömlek.

bütçenize göre markasını ve kalitesini seçersiniz.
  • mr.goodcat  (02.04.23 19:25:39) 
Marka gömlek alın


  • gadlemler  (02.04.23 20:01:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.