Tüm ödemelerimi ve harcamalarımi tek yerden nasıl yaparım

Merhabalar.elektrik ve internet faturami aynı bankadan ödeyemediğim İçin Faturalarımi Farklı bankaların kredi kartlarimdan ödemek durumunda kalıyorum bazen. Tüm faturalarımi ve harcamalarımi tek yerden yapabileceğim uygulama site vs var mı acaba ?

not: paparada çoğu ödeme yapılmıyor. Başka alternatif istiyorum.

enpara denedin mi?

  • jelly bear  (29.03.23 17:45:10)
Ben enpara'dan yapıyorum.
Çoğu enpara kredi kartından otomatik ödeme talimatlı. Site doğalgazı, aidatı, banka kredi kart borçları da ödeme gününe kadar birikim hesabında durur, oradan mobil bankacılıkla öderim.

  • Mirket  (29.03.23 20:21:33 ~ 20:21:52)
fastpay kullanıyorum. fastpay kullanmaya başlamamın temel sebebi tek uygulamayla halletmekten çok kredi kartından masrafsız fatura ödemekti. masraf olmasın diye vadesiz hesaptan ödesem kredi kartının tüm borcunu kapatmak zor oluyor, faiz ödüyordum. karta ödeyip kartla fatura ödesem masraf oluyordu... ama galiba bi miktar işlem ücreti alacağına dair bi duyuru yapmıştı geçenlerde çok detaylı bakmadım oranlara. kredi kartıyla ödeme masrafından düşükse devam ederim kullanmaya.

  • konetsu  (29.03.23 22:21:37)
@jelly
@mirket
Enpara kullaniyorum zaten halihazırda. Ama bazı faturaları odeyemiyorum oradan. Orda yok ilgili kurum. Fatura ödeme skalası geniş olan farklı bir yer arıyorum
  • bedrozan  (30.03.23 10:47:41)