Duyuru kullanıcılarının memnun kaldığı çalışma koltuğu/sandalyesi

Merhaba, memnun kaldığınız çalışma koltuğu var mı diye sormak istiyorum.

Memnun kalıp da al bunu diyeceğiniz bir ürüne yönelmek niyetindeyim.

Piyasada yüzlerce model mevcut amma velakin her birinde bir kusur var. Ufak tefek kusurlar olsa neyse. Parça değişimi, iade vb. süreçlerle uğraşmak istemiyorum.

Bütçem 3500 lira.

Görüntüsü çok mühim değil. Sade ya da abartılı gaming bir ürün de olabilir...

ikea millberget f/p koltuğu bence. < 110 kg için gayet yeterli, yedek parçasını da ikea'dan almak kolay. memnunum

  • suicmeyenadam  (29.03.23 14:16:01)
tam bir hışımla koltuğumu önereyim dedim. 3binden 4bine çıkmış :( yine de önereyim bari (www.ikea.com.tr)

  • chanandler bong  (29.03.23 14:17:45 ~ 14:17:58)
Mesela;

1 - www.sedunamobilya.com

2 - www.ikea.com.tr

bütçe dahilinde bunlarla karşılaştım. Ne dersiniz?
  • yanlishayvan  (29.03.23 14:21:19)
chanandler bong@

evet, şubat ayında indirimdeydi, kaçırdım. alsaydım keşke. 10 yıl garantili, klasikleşmiş bir ürün. Ne kadar kötü olabilir?
  • yanlishayvan  (29.03.23 14:22:14)
Bende de Markus var ama tavsiye etmem. Çağlayan'da sandalyeciler var, oraya bir uğra.

  • gabe h coud  (29.03.23 14:25:27)
@yanlishayvan ben çok memnunum ama belki daha uyguna yine güzel bir sandalye bulunabilir. ben şu anki fiyatından 2bin daha aşağıdayken almıştım o yüzden ben de alacak olsam düşündürürdü :/

  • chanandler bong  (29.03.23 15:00:52)
www.gamersarena.com.tr

Bunu kullanan var mı?

Fiyatı makul görüntüsü de ortalama görünüyor.

Ciddi bir alternatif oldu.

Hiçbir incelemesi de yok internetts.
  • yanlishayvan  (29.03.23 16:30:11)
Her sehirde boyle ofis malzemelerinin vs hem uretildigi hem satildigi bolgeler oluyor. Mesela ankarada siteler diye geciyor. Onlarca dev magaza var ve sadece calisma koltugu satiyorlar. O tarz yerlere giderek deneyerek bakin bence.

Ben gecen yaz 3000e almistim markasi ne bilmiyorum ama butce sorunum yoktu sadece kalite olarak internetteki daha pahali urunlerden daha iyiydi.

* gamer koltugu sakin almayin. genelde kalitesiz oluyorlar guzel gorunseler de.
* yukseklik / egim haricinde kol kisimlarinin ve boyun kisminin ayarlanabilir olmasina dikkat edin.

* poponuzu kullanin yani oturun rahat geliyor mu test edin :)
  • aguen  (30.03.23 00:59:34)