telefon önerisi

Anneye, kasmayan, büyük ekran, güzel çekim yapan bir telefon almak istiyorum. benim baktığım 12-13 bin bandında şukela telefonlar var android.

max bu bantta ama daha az da olabilir, öneriniz var mıdır f/p telefon

samsung galaxy a52s 5g. genelde oyun telefonu olarak adlandırılıyor işlemcisinden dolayı. neredeyse 1 senedir kullanıyorum, gerçekten hızlı bir telefon. kamerası da oldukça iyi. hatta iphone 13 kullanan kardeşim bile ne kadar iyi çekiyor falan demişti fotoğrafları görünce. tek kötü yanı eğer ekranı 120 hz'de kullanırsanız bataryası bir günü zor görüyor. 60 hz'de bir 1.5 gün gidiyor.

görüşlerimi entryde belirtmiştim: (bkz: #138606534)
  • false pretension  (27.03.23 17:52:48 ~ 17:52:53)
Bugun babam icin arastirdik ettik bu fiyat araliginda en iyi samsung a73 var. Teknosada grisi duz 12k idi, alin bence.

  • unidentified floating object  (27.03.23 19:37:35)
a52s +1 bende kullanıyorum memnunum. a73 daha güncel ama ben kulaklık girişi yok diye istememiştim. bi de ekranı biraz daha büyükmüş ve piksel yoğunluğu biraz daha az. şurda özellikleri yan yana görebilirsiniz: www.gsmarena.com +a73'ün bataryası daha büyük. şurda da a52s incelemesinin kamera bölümü var: www.gsmarena.com

gsm arena daha a73 incelemesini yapmamış ama yapan birileri vardır mutlaka.
  • curious mind  (27.03.23 21:29:16 ~ 21:29:59)