turknet'e başvursam tahminen ne zaman gelirler kurmaya? ankara

ev arkadaşım başka bir yere çıktı, kendine ait hattı oraya nakil yaptırmış. benim döndüğümde aynı gün bile internet ihtiyacım olabilir, mobil yetersiz kalabilir. o yüzden turknet'e başvurasım var ama evde şu an kimse yok, aynı güne denk getirebilirsem şahane olur. yakın zamanda başvuran veya işin nasıl yürüdüğünü bilen var mı aramızda? daha önce telekom'dan geçiş yaptığım için sorun olmamıştı, bu sefer evde internet yok.

bu arada ev arkadaşım "modem takıp devam edeceksin" diyor, evde internet var diyor ama ben onu da anlamadım. nakil yaptırıp kendi evine almış interneti. bizde nasıl var ki o zaman? başvururken "internet var" seçeneğini mi seçsem, "yok" mu seçsem emin olamadım. yani altyapı var tabii ki ama modem yok misal. burada var olan internet nasıl bir internet ben bilmiyorum böyle şeyleri hiç jdfjdfj

bunları çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.
gelme günüyle ilgili not düşebiliyorlardı en son, beelki teknik ekibin numarasını da alıp organize edebilirsiniz. istanbul anadolu yakası için yapmışlığım var

  • gadlemler  (27.03.23 13:50:26)
3 ay önce istanbul'da talebin yoğun olduğu dönemde cuma günü başvurdum ptesi sabah kurulmuştu ve kullanıyordum. aciliyeti bildirirseniz belki öncelik tanıyabilirler.

turknet'in internet sitesinden altyapı sorgulama yapın. kendi altyapısı varsa 1000mbit gigafiber var gözükür. kendi altyapısı olan yerde süreç daha hızlı ilerliyor sanıyorum. binanızda siyah turknet kutusu var ise kendi altyapısı vardır.
  • debian  (27.03.23 13:52:03)
biz pazar başvurduk ptesi sabah 10'da aradılar evde misiniz diye :D

  • tantavizisyon  (27.03.23 13:54:32)