[]

Laptop / Apple harici

Merhaba, windows tabanlı, kişisel kullanım için bri lapton almak istiyorum. 20 k bütçem var. Ekranın büyük olmasıve grafik programlarını çalıştırıyor olması önceliğim. Huwaei MateBook D15 i7 işlemcili 16 Gb ram var. Bu modeli kullanan veya başka önerisi olan var mı?

Teşekkürler şimdiden…


 
Huwaei ile dell arasında kaldım birkaç ay önce...dell'de karar kıldım. Baktığım d15 ya da d14 tü sanırım; eşim daha iyi biliyor ama pek olumlu yorumlar okumamıştım.
Vatandan dell aldım; photoshop kullanıyorum.
Geçenlerde sıkıntı oldu; servisi hemen geldi tamir etti gitti.
3 modelde yerinde servis imkanı olması gönülleri fethetti
  • gadlemler  (27.03.23 01:14:09) 
Dell’in hangi modelini kullanıyorsunuz?


  • gergedan  (27.03.23 01:24:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.