[]

Rusya'ya KoronaPay ile para göndermek problem var mı?

Bir Rus online magazasından ürün almak istiyorum ama Rusya'dan yakında İstanbul gelecek kimseyi bulamadım. Bizim kredi kartları da geçmiyor Rusya mağazalarında. Göndericinin KoronaPay hesabı varmış. İstanbul'da bir KoronaPay noktasından gönderebilirmişim.

Saçma mı bilmiyorum ama ABD'ye gittiğimde filan problem olur mu diye düşündüm neden para gönderdim diye. Bahsettiğim miktar 150 usd. Ayrıca belki Rusya'dan İstanbul'a gelen olacaksa ürün de birkaç küçük müzik aleti. 1 kg, yarım desilik küçük bir kutu.


 
Rusya’dan daha önce bu yöntemle gönderim yapmışmışlığım oldu, bir problem yaşamadım. Çevremde yine aynı şekilde kullananlar da bir problem yaşamadılar, ancak bu bahsettiğim geçen sene savaş öncesiydi. Şu an değişen birşey var mıdır ve Tr’den Ru’ya nasıldır onu bilmiyorum.


  • va  (26.03.23 22:39:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.