İstanbul’da bir gün ne yapılır?

Arkadaşlar, 16 yaşındaki oğlum için sormaktayız.
Tarihi yerleri gezdik. Adalar istemiyor. Taksim, Beşiktaş, Kadıköy, Eminönü’nü iyice gezdik. Adaları istemiyor. Uçağımız geceyarısı. Ben bu çocuğu mutlu etmek için nerelere gidebilirim?
Cıvıl cıvıl, ilgisini çekebilecek öneriliniz için şimdiden teşekkürler.

IMAX John wick e götürün

  • kisa  (26.03.23 09:46:24)
nisantasi veya caddebostanda dolanmak olabilir. veya fenerbahcede brekkie kruvasanci var guzel tatlici. konumdansa yapilacak sey sanirim mesele biraz. caddeye veya fenerbahceye guderseniz belediyenin bisikletlerinden kiralayabilirsiniz app i indiripp

  • ala09  (26.03.23 10:50:47)
Uçak Sabiha gokcendeyse tuzla Viaport marina AVM ye gidin. Aslanpark akvaryum lunapark ve AVM bir arada

  • deer hunter  (26.03.23 11:27:11)
Boğaz hattına gidin...üsküdar sahilden çıkın dümdüz devam...çengelköyde ya da kuzguncukta çay kahve molası.
Boğazda fotoğraf çekinmece, belki kanlıcada yoğurt

  • gadlemler  (26.03.23 11:38:22)
Kendisine sorun. 16 yaş mutlaka bi gizli ajandası vardır.

  • benim bir gizli bildiğim var  (26.03.23 12:16:25)
Motorla boğaz turu da olabilir. Yalıları görmesi ufkunu açabilir. Taksın kulaklığı bakınsın :)
Beşiktaş, üsküdar ve kadıköyden kalkıyor hep.
Genelde 1 saat sürüyor
  • cccbehzatccc  (26.03.23 13:18:49)
akvaryum?
gene de söyleyin, öneriyle gelsin. yoksa size uyacak mecbur. 16 yaşındaki ergenin kesin gizli bir ajandası vardır, üstte yazdığı gibi.

  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (26.03.23 17:08:03)