[]

Türk Kahvesi Makinesi

anneme türk kahvesi makinesi alacağım. biraz araştırdım aşağıdaki ürünü buldum. yorumlar genel olarak iyi gibi. bu ürün için yorumunuz veya başka bir ürün için öneriniz var mı?

www.trendyol.com


 
ben linkteki ürünü kullanıyorum. memnunum. zaten alt tarafı türk kahvesi makinesi.


  • Erestor  (26.03.23 00:41:48) 
Okka almayın sakın, keşke ben de arçelik alsaydım diyorum ;(


  • gadlemler  (26.03.23 00:56:17) 
Annemde linkteki ürün bende de okka var; ikisinden de memnunuz gayet.
Türk kahvesi makinesi zaten, ne kadar fark edebilir ki? Köpük sorun olabiliyormus bazen, onda da verilen kahve ölçü kaşığı ile koyarsanız kahveyi sorun olmaz.

  • fraise  (26.03.23 01:35:03) 
@fraise köpük sorunundan bahsetmiş ama bu cihazlarda asıl sorun kahveyi ılık yapmaları. Arzum'un Okka'ları maalesef bu konuda sabıkalı, alıp kullandık. Daha tam pişme noktasına gelmeden pişti sanarak kapanıyor. Haliyle çiğ, tane tane, sıcağa yakın ılık bir kahve çıkıyor. İki cihaz aldık, ikisini de aynı sorundan iade ettik. İadelerde sorun çıkmadı, çünkü firma da bu sorunun farkında. Uzatmayayım, Arçelik'in Telve'sinden alın, rahat edersiniz.


  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (26.03.23 02:22:51) 
@fraise 'nin dediği gibi köpük yorumunu ben de okudum ancak çok da bir sorun değil.
teşekkürler.

  • bir bucuk adana  (27.03.23 13:01:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.