[]

kimin ne kadar internet kullandığını görebilme

Merhabalar, şehir merkezine çok uzak bir yerde çalışıyoruz.

İşlerimizi halletmek için de superbox aldık ama nasıl oluyorsa son zamanlarda çok hızlı internetimiz bitmeye başladı

bunun için önce başkaları da giriyordur diye şifreyi kaldırıp mac adresi filtrelemeye geçtik.

yine önünü alamadık, aramızdan birisi anlamsız bir kullanım sağlıyor bunu öğrenmemin bir yolu var mı ? kimin ne kadar veri kullandığını görebiliyor muyum ?

 
network monitoring tool'ları aratırsanız işinizi görür. kullandığınız işletim sistemine göre indirip kurabilirsiniz. sonrasında detaylı raporlardan yanıt alırsınız.


  • wct3 org  (25.03.23 18:21:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.