LA vs NYC

Sb. Aslında bunu doğu tarafı mı batı tarafı mı diye genellemek daha doğru olur.

Yaklaşık 1 hafta sürem var
İki tarafı görmekten ziyade 1 tarafı daha dolu dolu görmek isterim.

Sizce doğuya mı gitmeli miyim batıya mı?

LA alt üst ettim.NYC görmedim ve içimde kaldı.
Bence california değil...1 sene yaşadım.
La merkezde hiçbir şey yok. Türistik yerler dışında.
Şansım olsa nyc tercih ederdim.
  • gadlemler  (25.03.23 13:05:01)
daha gitmek nasip olmadı ama benimde planlarımda ilk tercihte nyc var.
gezilecek çok yer var. müzeler, sanat galerileri, tiyatrolar gösteriler uzar gider liste.
dolu dolu 1 haftalık güzel bir program yapılır.
LA e giden arkadaşıma ne yaptın diye sorduğumda bir tek hollywood yazısını gördüm dedi.
batıda belki LA yanına san francisco eklenebilir.
  • astronom bey  (25.03.23 13:22:28)
bu soruyu daha önce de sormuştun :)
nyc'de daha çok gezilecek yer var+
la sakin. ama çok çok güzel.

ben la'e giderdim şu an gidecek olsam. ilk kez gidiyorsan nyc'e git madem. dolu dolu geçirirsin.
bir dahaki seyahatinde la'e gidersin ve san francisco, los angeles, san diego rotasını izlersin. 3+4+3

benim de canım hawaii'ye gitmek istiyor :)
  • deartheodosia  (25.03.23 16:19:31)
Iki tarafi da gordum, ny da yasiyorum ve direk ny diyorum. La de zaten arabasiz adim dahi atamazsin, ny da gonlunce yurur her yeri gezersin. Yaz da geliyor tam zamani ny.

  • oscar  (26.03.23 01:21:37)