Allure mu GT mi? Peugeot 408

Allure 1.1m
GT 1.25m

Gt için bütçeyi biraz zorlamamız gerekecek.

Aralarındaki fark full matrix led, cam tavan, 3d stop, agr onaylı koltuk vs.

Sizce almışken üst paketi almak daha mı mantıklı? 150 bin az para değil neticede.

Almışken üst paketi al kesinlikle bulabilirsen tabii. Arada %10 fark var, ek kredi çekmeye değer.

  • roket adam  (24.03.23 23:16:01)
Almışken üst paket +1. Ya da Allure + cam tavan

  • giovanne  (24.03.23 23:29:03)
peugeot'un base paketleri çok dandik oluyor, ama nissan, vw, opel de öyle değil.

  • fistikthecat  (24.03.23 23:45:35)
@fistikthecat allure baz model değil aslında orta paket.

Normalde prime oluyordu boş paket olarak bu araç için getirmemişler. İki paket var orta ve üst.
  • chicha_v2  (24.03.23 23:47:13)
kesin gt, satarken de sonuçta zararın olmayacak. değer.

  • garavel  (25.03.23 01:45:31)
Döşemelerde açık renk seçeneği olmadığı için Allure almak zorunda kalırsam cam tavansız kesinlikle almazdım.

Bu arada farkları eksik yazmışsın. Aşağıdakileri 150 bin liraya ayrı ayrı alamazsın kesinlikle. GT'nin en büyük eksikleri kesinlikle ve kesinlikle Focal ses sistemi ile 155 beygirlik motor opsiyonu. Focal başlı başına eksiklik. Her türlü GT derim yine de.

GT
Allure Versiyonuna ilave donanımlar
DÖŞEME VE KOLTUKLAR
• Alcantara Yarı Deri Kumaş Döşeme, Adamite Yeşili Dikişli Koltuklar
KONFOR
• Temiz Kabin Sistemi (Clean Cabin System)
• Spor Sürüş Paketi:
• Daha hızlı vites geçişleri
• Daha yüksek hızda vites geçişi
• Spor direksiyon hakimiyeti
• Daha hızlı tork aktarımı için optimize edilmiş pedallar
• Elektrikli Bagaj Kapağı
• LED Aydınlatmalı & Havalandırmalı Torpido Gözü
SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ
• VisioPark Paketi
• Ön/Arka Park Sensörleri
• Yan Sensörler
• 360° Park Desteği (4 kamera ile)
• Otomatik Alçalan Yan Aynalar (Geri Vites ile)
• Şerit Konumlama Asistanı
• Genişletilmiş Trafik Levhaları Tanıma Sistemi
TEKNOLOJİ
• 10‘’ 3D Dijital Ön Gösterge Paneli
• i-Toggles
• 3D Navigasyon Sistemi (i)

DIŞ DONANIM VE STİL
• Özel GT Tasarımı Gövde Rengi Krom Ön Izgara
• Yan Gövde PEUGEOT Logosu
• Matrix Beam Full LED Teknolojili Farlar
• GT Tasarımı 3D LED Arka Stoplar
JANTLAR
• 19" GRAPHITE Alimünyum Alaşım Jantlar
İÇ TASARIM
• Adamite Yeşili Dikiş Detaylı Alüminyum Ön Panel
• Adamite Yeşili Dikiş Detaylı Alüminyum Kapı Kaplamaları
• Siyah İç Tavan Kaplaması
• GT Logolu, Isıtmalı Deri Kaplı Direksiyon
• Elektrikli 10 Yön Ayarlanabilir / Hafızalı / Isıtmalı / Ayarlanabilir Baldır Destekli / Masaj Fonksiyonlu Sürücü Koltuğu (AGR Onaylı)
• Elektrikli 6 Yön Ayarlanabilir/ Bel Destekli / Isıtmalı / Masaj Fonksiyonlu Ön Yolcu Koltuğu (AGR Onaylı)
• Açılır Cam Tavan
  • mada  (25.03.23 02:05:54)