puset ve bebek arabası uyumu

dostlar selamlar,

bebek doğunca 2 farklı kişi puset verdi

bunlardan teki kraft, diğeri chicco

ancak bebek arabamız yok. e-bebek'e gittiğimizde kraft için başka uyumlu bebek arabası olabilir dendi ve bagi neo modeline uydu gerçekten

araba hafif 9 kg ve tek elle kapatılabiliyor ve çift yönlü

tek sıkıntı 8200 tele olan fiyatı

bu puseti hangi başka bebek arabası ile kullanabiliriz? nereye sormalı, nasıl yapmalı?

hafif olsun, çift yönlü olsun ve tek elle kapatılabilir olsun istiyorum

Puseti çok uzun süre kullanmayacaksınız, kendinden puseti olan bir araba 8200 liradan daha ucuza varsa ben olsam ona yönelirim.

  • John Bloor  (23.03.23 12:11:44)
6 ay sonra puset kullanmayacaksınız zaten. sonraki dönem daha uzun. o yüzden şu an pusete göre seçim yapmanız yanlış olur.

  • elorelia  (23.03.23 15:40:43)