Anneme TV alacağım. Tavsiye verebilecek olan var mı?

smart tv istiyorum youtube'dan bişeyler izliyor.
101-109 ekran arası yeterli. çok büyük bişey istemiyorum.
enerji sınıfı en çok elektrik yakan''f'' olmasın
4k illa olacak diye bişey yok.

bütçe 8.000 tl.

akıllı olmayan bir tv alıp fire stick ile akıllı hale getirirdim ancak annem onları kullanamaz. o yüzden smart tv özellikli olması gerekiyor.

www.trendyol.com

şöyle bir philips tv buldum. philips ile ilgili olumsuz bir düşüncesi olan var mı?

önerebileceğiniz başka bir tv var mı?

A101 7,5k'ya toshiba satiyor 150 ekran.

  • Yourcousinmarvinberry  (22.03.23 20:53:22)
@Yourcousinmarvinberry baktım şimdi aşırı büyük ve enerji sınıfı g. uzak durulası bir tv. 7k'ya aldığın g sınıfı 150 ekran tv her ay 50 tl daha fazla elektrik yakar.

  • ayseee  (22.03.23 21:02:44 ~ 21:03:45)
philips pus7503 kullanıyorum. Ambilight için aldım. Berbat bir arayüzü var. Takılıyor. Benimki son çıkanlardan değil; ancak Philips bu konuda problemli bir marka. Önermiyorum.

  • Gaip  (22.03.23 21:07:51)
akıllı tvler özellikle android tvler aşırı yavaş. akılsız tv de kalmadı tabi ama mi box falan çok işlevsel

  • neira  (22.03.23 21:11:09)
+ a101den tv alacaksan abidik gubidik bir marka alma benim aldığım axen marka bozuk çıktı adamlar sallamıyor hakem heyetiyle uğraşıyorum boş yere sinir bozar

  • neira  (22.03.23 21:11:48 ~ 21:11:56)
G sinifi eskinin a veya a+'i bu arad. Enerji siniflari degisti biliyorsun degil mi?

Ya lg ya samsung al. 55 ekran, oled qled falan degil en ucuz modeli al gec.
  • another satisfied lover  (22.03.23 21:45:48)
Bence 27" pc monitoru al, kanallari ve interneti oradan takip eder.

  • Yourcousinmarvinberry  (22.03.23 22:31:19)
geçen sene ablamlara almıştık. markayı tam hatırlamıyorum ama axen, awox tarzı bir şeydi sanki. ama webOs arayüzlü lg altyapısını kullanıyor (kumandası bile lg). çatır çatır hiçbir takılması yok. olay webOs arayüzlü olmasında sanırım

  • chanandler bong  (23.03.23 10:30:21)