Kaç kez reddedildiniz ?

Karşı cins tarafından hislerinizden dolayı ya da direkt yürüyüp kaç kez red ya da istemediğine dair davranış gördünüz. Çetelesini tutan var mı ? :)

iliski arayisinda oldugumda 40% olumsuzlukla karsilastigimi söyleyebilirim.

  • Yourcousinmarvinberry  (19.03.23 23:18:28)
@Yourcousinmarvinberry

hocam don juan falan mısınız ya da zengin misiniz. 100 de 40 müthiş bir oran. sallamadığınızı varsayarak söylüyorum bunu ama açıkçası pek gerçekçi gelmedi bu. hele türkiyede.
  • sassot  (19.03.23 23:39:07)
sıfır. az öz ilişki. olmayacağını biliyosam yürümem olmasını çok istiyorsam zorlarım

  • ala09  (19.03.23 23:48:21)
@ala09 kaç ilişkiniz oldu hocam o önemli.

  • sassot  (20.03.23 00:21:12)
@sassot 3 gercek iliski liseyi saymazsak. flortlerde ustun basari belgem vr. burda sayi nitelik degil de cinsiyet kazaniyo sanirim

  • ala09  (20.03.23 00:44:29)
pii çok. 23 yaşına kadar hiç sevgilim olmadı. Liseyi ve üniversitenin büyük kısmını sevgilisiz geçirmek ergen ve post ergen bünyede biraz salaklık yaratıyor. O yüzden çok saçma sapan kişilere açılmışlığım ve reddedilmişliğim var :d bi ara dayak arsızı gibi bağımlılık yapmıştı bu durum dsjdsj

neyse sonra şimdiki kız arkadaşımla tanıştım, 4 senedir böyle bir derdim yok :)

Yani başarılı girişim 1. Total girişim çok fazla. %1 değildir tabii de %2-3 arası bir oranım vardır tüm girişimlerin sayısını tahminen hesaplayınca :d
  • nundu  (20.03.23 00:46:13)
Kisali uzunlu 8-9 ilişki, reddedilme yok, zira öyle insanlara ben senden hoşlandım diye gitmedim hiç, hoşlandıysam da ya o ilişki doğal bir biçimde başladı (ortak sosyal alan, yahut ortak sosyal alan yaratarak)...

Teklif yok reddedilme de yok... Olmayacaksa zaten ilişki kısa kalıyor haftalar içinde bitiyor, yahut bazen kısa süreceği belli ilişkilere başlanabiliyor...

Diğer yandan, benim de lisede filan hiç kız arkadaşım olmadı, öyle gidip insanlara soracak özgüvenim yoktu sanırım o konularda(her konuda vardı da onda yoktu demek) lise sonrası hayata da bakınca hiç Türkiye'den sevgilim olmamış, artık bu ne kadar iyi ne kadar kotu bilmem, belki Türkiye'de kalsam teklif-reddedilme sarmalında girerdim...
  • hewit  (20.03.23 11:04:44)