2019'u kaybetmenin akp'ye etkileri neler oldu?

psikolojik olarak sormuyorum, neler kaybettiler neler oldu? en büyük para kaynaklarından bazıları gitti. tarikat ve derneklere artık para aktarılmıyor. başka?

benim en çok dikkatimi çeken artık istanbul ve ankara'da boy boy tayyip ve akp fotoları olmaması.

özellikle 14 mayıs 2023'ü etkileyecek olan şeyleri merak edip soruyorum

belediyeler aracılığı ile halka dokunamıyorlar.

  • calmdown  (19.03.23 20:46:41)
Çok bir kayiplari olmadi zira olsaydi imamoglu ile bu kadar ugrasamazlardi.

Yargi, denetim mekanizmalari ve bürokrasi hâlâ akepenin elinde. Seçimi kaybetseler dahi ülkeden temizlenmeleri olanaksiz.
  • Yourcousinmarvinberry  (19.03.23 21:03:04)
bana da bir şey kaybetmiş gibi gelmiyorlar. milletin hala ödü kopuyor silivri soğuk diye. ne zaman tayyip gider bakanlıklar değişir o zaman kaybederler düzen değişmeye başlar zannımca.

  • sanemz  (19.03.23 21:11:33)
onlar yapamaz yönetemez, sosyal yardımları kesecekler vs gibi bir çok kara propagandayı silmesi

bir diğeri akp yenilmez erdoğan bırakmaz efsanesinin sonu.
  • anon1m  (20.03.23 03:20:30)
çamlıca tepesine gidiyorsun, tamamen akp dizaynı ama ekran ibb imamoğlu var. böyle stratejik reklam bölgelerini kaybettiler.

  • mikahakkinen  (20.03.23 09:17:05)