[]

Yeni filmler yerine eskileri izlemek

Exxen hariç bütün platformlara üyeyiz. Ama izleyecek bir şey bulamadığımız için sürekli eskiden izlediğimiz filmleri izliyoruz. Dizi kısmında da izleyecek yeni dizi bulamıyoruz. Sizde de böyle mi yoksa bize has bir anormallik mi bu?
 
bu garanti ata oynamak gibi, sonunda iyi kötü ne alacağını biliyorsun :)


  • freebird5406_2  (19.03.23 00:33:41) 
Az önce 10. defa Kış Uykusu’nu izleyip geldim. Konfor alanı ile ilgili bir şey olabilir.


  • ruhen hastayim ben  (19.03.23 01:21:38) 
Bizde de böyle maalesef. Sürekli ilişki testi ve konuşanlar bölümleri izliyoruz bu yüzden


  • keep out  (19.03.23 08:56:46) 
750 çeşit polisiye dizi ve bunları izleyebilecğeim platform var, ben hala teve2'de gece yarısı gösterilen kanıt'ı 75. defadır izliyorum.

size has bir anormallik değil.
  • kibritsuyu  (19.03.23 10:45:38) 
anormallik değil ama muhafazakarlık, yeni şeylere kapalılık vs.


  • paintov  (19.03.23 11:57:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.