[]

Hastanelerde depremzede birimi var mı?

Depremzede bir arkadaşımın rapor alması gerekiyor, çalışacak durumda değil ve iş yerinden çağırıyorlar. Tanıdığımız bir doktor hastaneye gidip AFAD'ın depremzede birimine sorsun, onlar yönlendirir demiş fakat internetten aradığımızda öyle bir şey göremiyoruz. Tam olarak nereye başvurmamız gerekiyor? Arkadaşım şu an ailesinin yanında, İzmir'de.
 
Ne açıdan çalışacak durumda değil? Psikolojik ise psikiyatri bölümünce post-travmatik stres bozukluğu olarak rapor verilebilir. Fiziksel ise ilgili durumuna göre uygun doktora gitmesi gerek.


  • Cekcekli  (18.03.23 22:08:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.