[]

Kılıçdaroğlu KKM'yi Ödeyecek Mi?

Dolara geçmek istiyorum, haliyle KKM daha güvenli olduğu için paramı oraya yatırmayı düşünüyorum.

Fakat yen, hükümet dolardaki artış farkını ödemeyeceğini belirtmişti, bu durum hala geçerli mi ve böyle bir şey mümkün mü?


 
Eger secilirse mevcut sistemdekileri oder, odemek zorunda. buyuk ihtimalle ilk birkac kararname ile de iptal edecektir yeni hukumet.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (18.03.23 21:16:08) 
Amerika'da bir banka battı. Devlet, halk paniğe kapılıp Bankalara hücum etmesin diye hemen tüm mevduatları güvence altına aldı.

Yani hiçbir ülkede hiçbir hükümet, halkın bankalardaki parasıyla ilgili güvenini riske atacak adımlara cesaret edemez.
  • Mirket  (18.03.23 21:32:12) 
Yıl sonuna kdar devam ediyor zTen o arada vadesi dolanlar aynen devam eder yılbaşı sonrasında iptal olur bence


  • regina phalange  (18.03.23 21:57:55) 
şu an kkm ile ile ilgili en ufak olumsuz haberde doları tepe noktasını bulamazsınız, ayrıca kk seçimi kazanamaz.


  • nuisance  (18.03.23 22:03:55) 
Seve seve ödeyecek.


  • Mistyimage  (18.03.23 22:39:23) 
seçilemez ve ödemeyecek


  • Erestor  (19.03.23 01:18:59) 
Mevcut olanı mecbur ödeyecek ama şu KKM rezaletinden kurtulmak gerekiyor bir an önce.


  • nawar  (19.03.23 02:36:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.