[]

Edebiyata ve kitaplara ilgisi olan birisine hediye önerisi alabilir miyim?

Direkt kitap hediyesi önerisi aramıyorum.

Kitaplarla ilişkili olabilir, edebiyatla ilgili olabilir. Kindle tarzı alınmalı olabilir ya da el emeği ayraç yapımı olabilir. İlk aklıma gelenler bunlar ama daha güzel bir hediye önerisi veren olabilir diyerek buradan öneri almak istedim.


 
kindle'ı kendim almamış, birisi bana hediye almış olsaydı o kişiden asla uzak kalmak istemezdim. 28 senedir hayatımda para harcadığım açık ara en iyi şey.


  • gule gule  (18.03.23 19:09:04 ~ 19:24:34) 
Kinle cidden harika, ben sesli kitap dinlemeye yeni başladım ne nimetmiş. Storytel gibi sesli kitap uygulaması hediye kartı da güzel bir hediye olabilir.


  • bitanisanseversin  (19.03.23 01:43:24) 
en sevdiği yazarın imzaladığı bir kitap, özel baskılar, ilk basımlar vs...


  • anna sun  (19.03.23 17:35:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.