[]

El yıkama musluğu değiştirmek ne kadar zor?

Pazartesi evden cikiyoruz, temizlik yaparken musluğun üst tarafı kırıldı (basmalı bir sistemi, içindeki plastik kırıldı).

Iki seçenek var; yarin musluk alıp takmaya çalışmak
Pazartesi ev sahibine durumu anlatıp onunla anlaşmak, bu noktada ev sahibim kendi değiştirecek seviyede kesinlikle olmadığı için (evi bile biz tasindiktan sonra gördü hiç bilgisi yok) birini çağıracak haliyle o da ucuz değil.

Ama o birini kesinlikle çağırmalı çünkü banyo musluğun duvara bağlandığı boruda sorun var, su kaçıyor. Pazartesi bakariz beraber dedi adam ama zaten benlik olay değil direkt musluğun takılması ile alakalı, yanlış yapılmış vs.

Napsam?

 
Keşke fotoğrafını da ekleseydiniz, cinsine göre kolay zor tarif ederdik.


  • John Bloor  (20.03.23 11:41:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.