[]

Uyuşturucu Bağımlısı Alt Komşu Sorunu

Annemle babamın 20 küsür senedir oturdukları evin alt katına geçen sene bir aile taşındı. 30 küsür yaşında bir oğulları var ve uyuşturucu bağımlısı. Her gün küfür kıyamet, sanırım ailesinden para istiyor. Onlar vermeyince de onları dövüp, evi kırıp döküyor.

Kendi evleri içinde de kalmıyor bu kavgalar, kaç kere apartman dış kapısının, asansörün camlarını kırdı. Geçen yaz evi yaktı, Allahtan kimseye bir şey olmadan söndürüldü. Şimdi ben bunları yazarken bile apartman koridorunda bir şeyleri kırıp bağırıyor. Apartman yönetimi evden çıkarılmaları için mahkemeye verdi, her kavgada polis çağırılıyor ama polis kapıdan uyarıp gidiyor. Ne zaman polis gelse oğlanı balkona saklayıp evde yok diyorlar, sonra tam gaz kavgaya devam.

Herkes bezmiş durumda ve korkuyor, ne yapacağımızı şaşırdık. Hiç böyle bir durumda kalıp çözüm bulabilen oldu mu acaba diye sormak istedim. Millet artık evini satılığa çıkarmaya başladı. Annemler asla satmayı düşünmez ama onlar için de korkuyorum :/

 
Şöyle bir yöntem var.

twitter.com
  • Mirket  (18.03.23 15:42:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.