Ara muslugu sokemiyorum

Bataryayi degistirmisken ara musluklari da degistireyim dedim ama asla oynamiyorlar.

Tam soyle bi model var:
online-vitra.mncdn.com

Tek farki 180 derece donuk duruyor. Alanim da o kadar dar ki sastim kaldim. Onerisi olan?

klozeti sökmek çok zor bir iş değil. onu deneyebilirsiniz. ama klozeti kırarsanız baya masraf çıkar. alanın fotosunu atsanız belki daha çok yardımcı olunabilr.

  • tukenmez adam  (18.03.23 00:14:11)
Ara musluğu neden değiştiriyorsun? Bozuk değilse gereksiz bir işlem, zırt pırt açıp kapanan bir şey olmadığı için bozulması imkansıza yakın.

  • John Bloor  (18.03.23 11:31:17)
paslanmıştır, kireç tutmuştur çalışıyorsa kafana takma

sökerken zorlarsan geçtiği dişlileri de aşındırırsın bu sefer duvardaki parçayı değiştirmek gerekir daha fazla problem
  • bir soru sorcam  (18.03.23 11:48:33)