ted lasso çok saçma değil mi?

yani tamam farklı bir hikaye ama gereksiz iyimser değil mi?

nesini bu kadar beğendiler anlamıyorum, orijinal değil, ilginç değil, komik de değil, öyle vakit geçirmelik suya sabuna dokunmayan bir şey.

  • tiny penny  (14.03.23 12:04:28)
dizinin türü bu feel good ve drama iç içe

aslında bill lawrance diye bir prodüktör var bu onun tarzı, daha önce scrubs diye bir diziyi üretmişti, ted lasso yu üretti şimdi bir de appletv+ da yayınlanan shrinking diye yeni bir dizisi daha var
  • freebird5406_2  (14.03.23 12:37:56)
Daha çok 30'lu yaşların ortasına hitap eden temelde büyümek üzerine, umudu canlı tutmaya çalışan bir dizi. Gündelik, eğlence anlayışlı ilişkilerden güven ve bağ geliştirme üzerine kurulu ilişkilere geçiş yapan keely. ebevynlik, aşk, boşanma travmalarına rağmen umudunu ayakta tutmaya çalışan ted. toksik ilişkilerine rağmen sevilme ihtiyacı ağır basan coach beard. aldatılma sonrası özgüven problemleri yaşayan rebecca. ergenlikten erişkinliğe geçen roy kent. şımarık, umursamaz ergen jamie tartt. "Ilginç olmayan şeyler yoktur, ilgilenmeyen insanlar vardır." derler. İlgilisine her karakterin psikolojik gelişimlerini gösteriyor. tabi ki amerikan popüler kültürü yüzeyselliğinde ancak daha fazlasını sunmak gibi bir iddiası da yok zaten. Eğer hala 20'lerinizdeyseniz size çok bir şey ifade etmemesi oldukça normal.

  • elvan abeyiylegezse  (14.03.23 14:27:21)
@elvan abeyiylegezse yaş 37

  • mikahakkinen  (14.03.23 14:52:41)
Ben baya sevdim ya üçüncü sezonu da bekliyorum bayadır. Ben de 27 yaşındayım mesela yaş olayı tutmadı bence :d

Ben scrubs'ı da çok severim, Bill Lawrence dizileri hoşuma gidiyor.

Yani aşırı optimist olması beni rahatsız eden bi şey değil aksine feel good dizileri seviyorum zaten. Onun dışında genel konu da keyif aldığım bir konu futbol severim. Bi de usa/uk farkı geyiğini de seviyorum. O yüzden baya keyifle izlemiştim iki sezonunu birkaç ay önce. Şimdi de üçüncü sezonunu izliycem.

Karakterler çok çabuk bağ kurulabilen kişiler bi de o da çok büyük avantaj. İki bölüm sonra hepsine alışıyosun ve ilgini çekiyor. Ayrıca özellikle ikinci sezonda daha detaya iniliyor yan karakterler hakkında o da keyifli
  • nundu  (14.03.23 16:35:21)
evet oyle bu yuzden seviyoruz zaten. iyi hissetmeye ihtiyacimiz var. ama herkes sevecek diye bir sey yok.

hastasiyim. ucuncu sezon bugun yayinda!
  • supergirl  (15.03.23 10:18:10)