Asus Vivobook Pro 15 Kullanıcı Tavsiyesi

Merhaba,

www.epey.com

ürün kodu: m6500ih-hn084 ***OLED DEĞİL***

Kısaca Özellikleri:
AMD Ryzen 5 4600H
NVIDIA GeForce GTX 1650 GDDR6
Bellek (RAM)
16 GB
Sabit Disk (SSD) Boyutu
512 GB

Linkte detaylarına ulaşabileceğiniz bu cihazı kullanan var mı? Sahip olan bir arkadaş/tanıdık da olabilir.

İnternette detaylı bir incelemesine denk gelemedim.

Büyük mağazaların stoklarında da gözükmediği için birebir gidip inceleme fırsatım olmayacak.

(Tavsiye vermek isteyen olacaktır: Performans odaklı vb. işler için değil, gündelik kullanım için alacağım.)

Kaç kuruş vermeyi planlıyorsun? Bu kadar eski donanım alınmaz bence bu saatten sonra. Bunun başta pil ömrü olmak üzere her şeyle doğrudan alakası var, belirteyim.

İşlemciler 7000 serisine geldi, ekran kartları 4000.
  • mada  (14.03.23 03:49:20)
@mada

max 15 bin
  • yanlishayvan  (14.03.23 04:27:54)