Çalışma masası

Merhabalar. Bir çalışma masası almak istiyorum.

Şu ürünü beğendim.

www.trendyol.com

Yalnız bu ürün 160 cm. Bana 120 cm ya da 140 cm yeter. Almışken 160 cm almak mantıklı mı?

Ürün basit gözüktüğü için sağlamlık konusunda şüphe ettim. Kullanan varsa bilgi verebilir mi?

Bu sadelikte başka ürün tavsiye eder misiniz? Raf olmasını istemiyorum. Sağ olun.

Ben bunun beyaz renk daha kısasından aldım.

Tahta kalitezi genellikle çok kötü oluyor. O demirleri vidalıyorsunu farklı bir model değilse. İllaha ki esnek kalıyor. Yani düşündüğünüz gibi çok sağlam düşünmeyin ama yıkılacak gibi değil. Masa olarak kullanırsınız özetle

Sadece bu ürünleri yollarken yorumlardaki gibi köşelerini güzel paketlemediklerinden deforme olabiliyorlar.
  • baldan kaymak  (12.03.23 20:28:05)
merhaba. mobilya işinin içinde biri olarak önerim, almamanızdır. uzun ömürlü ürün değil ve bu model profil ayaklılarda sallanma sorunu oluyor. yani pek sağlam olmazlar.

Bellona İstikbal'den şaşmamak lazım. ürünleri kaliteli, fiyatını hak eden malzeme üreten firmalar.
  • Leonardo~Da~Vinci  (12.03.23 20:29:26)
Bir benzeri ofiste var, sol tarafı sallanıyor maalesef. böyle ince ayaklı bakmasanız daha iyi.

  • penceredengorunenmorbina  (12.03.23 20:32:02)
Şundan memnunum, hem sallanmıyor hem kablo için ayrı yeri var. Yer de tutmuyor.

www.ikea.com.tr
  • ruhen hastayim ben  (12.03.23 20:34:43)
  • fakat  (12.03.23 21:09:10)
Mobilya sektorunden ben de geldim pek tavsiye etmem demeye ama istikbal bellona nedir ya? Bi kere ikisi de ayni firma zaten ve kapisindan gecmeyecegim firmalar.

Koctas, vivense balan bakilir. Begenilen urun internette aratilir. En ucuz nerede satiliyorsa oradan alinir. Koctas vivense deme sebebim de seckilerinin cok olmasi oradan alin diye degil.
  • another satisfied lover  (12.03.23 21:10:38)
Sebebini de soyleyeyim. Sallanir. Ama sebebi bacaklarin ince olmasi degil. 7lik profil de kullansan sallanir cunku statigi zayif. 2 destek noktasini pivota baglayan bir destek olmayan her sey sallanir. Ustunde 160x80lik sunta var nerden baksan 10-15 kgdir.

  • another satisfied lover  (12.03.23 21:33:57)
İkeadan aldım çok güzel fakat ayarlanabilir ayak aldım pişman oldum tangır tungur ses çıkarıyor düz almak lazım.

  • kararsızataletfilozofu  (12.03.23 22:32:16)
Bu masanın 160cm'lik modelini kullanıyorum. Uzunluğun gereksiz büyük olup olmayacağı konusunda benim de tereddütüm vardı ancak şu an iyi ki bu kadar geniş olanı almışım diyorum. Hatta 180cm olsa ona da hayır demezdim. Masa üzerinde bir monitör, bir laptop, çalışma kitaplarım/defterlerim ve masa lambam var. Bunlar için yeterli oluyor.

Masa kalitesi için diğer arkadaşlar gibi usta yorumu yapamam ancak basit kullanıcı olarak benim masa ihtiyacımı tamamen karşıladığını söyleyebilirim.
  • estranged  (12.03.23 23:16:48)
Benim masam da 160, keske 180 200 hatta 300 alsaymisim. Ne kadar yeriniz varsa o kadar masa alin derim yayila yayila calisirsiniz :D

  • aguen  (13.03.23 08:02:28)
www.ikea.com.tr

para verdiğim en güzel şey bu masa. 160lık benimki, yayla gibi.
  • Gradient_tabanlı_mor  (13.03.23 09:44:26)
kısasını aldım ptt avm'den, biraz fiyat farkı oluyor. 90 cm genişlikte balkoniçin aldım 250tl, fiyat kalite olarak oldukça iyi.

  • tiny penny  (13.03.23 11:01:32)