Bugün öğleden sonra planlarınız neler?

Fikir verir belki planı olmayanlara.

Ben başlayayım: Golf oynayıp, date'im var. Akşamda halı sahada maçım var.

edit: date.

15.30 da galatasaray - darüşşafaka basket maçı var onu izlerim tv den

  • freebird5406_2  (12.03.23 15:06:08)
Alışverişten geldim, yorgunum biraz. Otelde biraz dinlenip, arkadaşlarla akşam yemeği yiyip sonra başka arkadaşlarla kahve buluşması.

  • Amaranta ursula  (12.03.23 15:09:57)
FM23'te SPAL'ı Seri B'ye çıkardım biraz önce. Ona devam edeceğim biraz daha, yeni sezon hazırlıkları vs. Bir yandan Vice'dan ABD'deki neo nazi grupların belgesellerini vs. izliyorum.

akşam da kuzenimin ve bir arkadaşımın nişanı var. ikisine de diğer nişana katılmam gerektiğini söyleyip çok kısa görünüp takıyı takıp erkenden eve gelmeyi düşünüyorum.
  • şeyh x  (12.03.23 15:23:26)
cay icip belgesel izlemek planim. aksam annemlere ugramak olabilir biraz da evi toplarim ^.^

  • ala09  (12.03.23 16:38:28)
Akşam üzeri oldu yine de yazayım.

- Spora gittim geldim. Biraz sonra yemek yiyeceğim.
- Streaming platformlarından dizi film izlerim.
  • put it in your appropriate place  (12.03.23 17:44:46)
Belgrad Ormanı’nda ayak bileğimde ağırlıkla 3 tur koştum. Bol proteinli kahvaltı yaptım. Şimdi de arkadaşlarla buluştuk.

  • gabe h coud  (12.03.23 17:53:06)
Sabahtan beri temizlik yapıyorum. Arada Fizik Tedavicinin verdiği hareketleri yaptım. Biraz da salıncakta kitap okudum.
Şimdi yemek yapacağım, sonra da dizi izlerim.
Sizi okuyunca çok boş hayatım varmış gibi geldi.
Depresyona mı girsem :/
  • Mirket  (12.03.23 18:08:33)
akşama doğru tunalı da iş çıkısı italyan restoranı ve sonrası dinlenmelik bir pub da oturma...

  • smokee  (13.03.23 11:16:47 ~ 11:17:12)
date ile bulusmaya gidecegim ne demek?

  • baldur2  (13.03.23 11:40:21)