[]

Boş odaya yatak

Merhaba,

Annemle farklı şehirlerde yaşıyoruz. Evimiz de atıl bir oda var ve evimiz 2+1. Annem salonda veya mutfakta vakit geçirip odasında uyuyor. Odaya bazalı yatak almak istiyor ama ben de odanın öylece yatak odası, misafir odası vs olmasını istemiyorum.

Çözüm öneriniz bu çok kullanışlı diyeceğiniz ürünler var mıdır? Bazalı yataklı koltuk gibi mesela

 
açıldığında geniş yatak olan çekyatlar var. altı da sandıklı falan.


  • alperz  (08.03.23 17:42:41) 
ikea hemnes kullanıyoruz biz misafir odasında, şık duruyor, çekmeceleri de baya eşya alıyor. farklı şekilde örtü yastık kullanarak koltuk gibi gözükebiliyor.


  • benaslinda  (08.03.23 17:53:58) 
her akşam üzerinde yatacaksa, kanepe çekyat almayın. sağlıklı uyusun anneniz.


  • co2s2  (08.03.23 17:54:40) 
hemnes demeye geldim ben de. kocaman cekmeceleri de var hem.


  • taurina  (09.03.23 05:40:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.