kadınlar gününde hediye

eşinize, sevgilinize 8 martta çiçek/çikolata bir şeyler gönderiyor musunuz?
en son sevgililer gününde çiçek göndermiştim. şimdi peş peşe bir şeyler gönderip absürt bir hal de yaratmak istemiyorum. siz nasıl ilerliyorsunuz?
en son bana çiçek gönderme bakamıyorum vb demişti ama bilemedim

Bence almayın. Ama alacaksanız da
Kadınlar ince/narin varlıklardır
Kadınlar güzeldir
Kadınlar çiçektir
Kadınlar bakımlı olmalıdır, kadınlar zayıf olmalıdır
Düşüncelerini desteklemeyecek bir hediye alın, kadınlar gününün anlamına uygun olsun.
Çiçek, kıyafet, kişisel bakım malzemesi, aksesuar gibi ürünlerden kaçının.
Kariyeri ile alakalı bir kurs alabilirsiniz, bir aktivite bileti vs olabilir.
  • zimbirik  (08.03.23 09:38:47)
Göndermiyorum, gönderilmesini sağlıklı bulmuyorum.

  • ebeş  (08.03.23 10:15:37)
Abi (Emekçi) Kadınlar Günü Sevgililer Günü ya da Doğum Günü gibi "ponçik" bir gün değil ya onun konumu biraz daha 19 Mayıs gibi resmi bir anlayışa yakın, çiçek böcek göndereyim olayı o ağırlığına yakışmıyor bana göre.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (08.03.23 10:25:42)
bu gune eylemsel yaklasilir ama bir erkek olarak cicek vs yollayabilkrsin veya baska bir sey. bahaneyle hediye yolladi derim ben. ama paran yoksa zorlamana da gerek yok 50-50

  • ala09  (08.03.23 10:51:58)
Çikolata iyidir diyorum gecikmeli de olsa

  • photo85  (09.03.23 08:41:40)