Abd’den telefon getirtme

Selamlar, kardeşim şu an Abd’de gelirken telefon getirmesini istedim ama kendine aldı bana da kapalı kutu getirse sorun olur mu?
2. Telefonu getirmesinin bir yolu var mıdır?

kendine aldigini acip cebine atsin. kapali kutu bir tane getirirse problem olmaz.

ama 2 telefon kaydettiremez, o kendi pasaportuna kaydetse senin de kayit isini cozmen lazim.
  • antikadimag  (07.03.23 19:28:05)
Benim pasaportum yok buraya getirdikten sonra maliyeden kayıt yaptırabilir miyim? Yoksa pasaport olması mı gerekiyor illaki?

  • webbrowser  (07.03.23 19:37:42)
pasaportu gectim yurtdisina yakin zamanda cikis yapilmis olmasi gerekiyor o pasaportla.

  • antikadimag  (07.03.23 19:41:42)
telefon getirme isinin onunu buyiuk oranda kestiler, surekli yurtdisina cikan birisi degilsen buyuk bela, ki pasaportun yoksa ugrasmaya degmez.

  • cooperr  (07.03.23 20:49:33)
pasaportunuz yoksa kimlikle gidilebilen kıbrıs/gürcistan vb günübirlik de olsa giriş çıkıp yaptıktan sonra 6 bin küsur TL haracınızı vererek telefonu kayıt ettirebilirsiniz. Telefonu kullanmaya başladıktan sonra 8 ay içerisinde bu giriş çıkış işlemini yapmanız gerekiyor.

  • Copernic  (07.03.23 22:50:03)