[]

cc'li atılan maile cevap yazarsam yine cc'ye gider mi?

yanıtı görüyor mu cc'lenen kişi? yoksa sadece gönderene mi atmış olacam? ayarı varsa da nerden ypaabilirim? cc görmesin istiyoum
 
Reply all değil sadece reply yaparsanız, mail sadece gönderen kişiye gider. Cc’dekiler görmez.


  • irene  (07.03.23 16:04:54) 
Ccler gizli değildir zaten kabak gibi ortada, cevapla deyince kime gideceğini zaten siz de görüyorsunuz, gitmesini istemediğiniz insanları silersiniz olur biter. Siz bcc ile karıştırıyor olabilir misiniz?

Bcclere hiç bi zaman cevap maili gitmez. Onlar sadece göndericinin gönderdiği maili alır. Sen reply all desen bile mail ilk baçta bccde olanlara gitmez.
  • zimbirik  (07.03.23 17:41:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.